در باره ما:

شرکت فناوران سولار شبکه در سال 1389 با هدف تامین تجهیزات Passive شبکه های کامپیوتری شروع به فعالیت نمود و پس از چندی به طور تخصصی در یکی از شاخه های این موضوع یعنی تامین تجهیزات و راه حلهای مدیریت کابل به ادامه فعالیت پرداخته است.

در این مدت این شرکت تامین و تولید تجهیزات لازم جهت بستر کابل های دیتا (شبکه) و قدرت (برق) که مورد مصرف صنعت IT و صنعت برق ، صنایع غذایی و یا هر صنعت مرتبط دیگر که به این گونه کالاها یا خدمات نیاز مند هستند را به عهده گرفته است.

اکنون شکر گذاریم که با تولیدات با کیفیت خود در چهار دسته بندی کالایی شامل: سبد کابل ، سینی کابل ، نردبان کابل  و کف کاذب ، توانسته ایم گامی در جهت پیشرفت صنعت IT و صنعت برق و تاسیسات کشور عزیزمان ایران برداریم.

همچنین با تکیه بر تلاش نیروی انسانی کارآمد خود و با تلاش و بهبود مستمر در کیفیت تولیدات و محصولات ، سطح دانش و تجربه خود را در این زمینه افزایش و ارتقاء داده ایم.

شرکت فناوران سولار شبکه به خود میبالد که در طول مدت فعالیت خود با شرکتها و گروه های بزرگ و معتبر همکاری داشته و با تامین این بخش از محصولات مورد نیاز در پروژه های عمرانی ، سهم کوچکی از پیشرفت صنعت و تجارت این کشور به عهده داشته است.